Kdy

Akce se uskuteční v termínu 30. 9. až 3. 10. 2021

Kde

Hájenka u Písařova.

Jak

Autem se na místo můžete dostat když sjedete z hlavní cesty, ze směru Písařova, poté co vyjedete na kopec a odbočíte k cestě, jenž je vyskládána betonovými bloky. Na místě budou fáborky. V případě nutnosti cestu nalezne navigace za vás. Místa na parkování je dostatek.

Vlakem a Autobusem se na místo dá dostat ze Zábřeha na Moravě, dokud budete vlakem pokračovat do Bludova a z Bludova do Bohutína. Po pětiminutovém přesunu se dostanete k zastávce Bohutín, hasičárna.

Z Bohutína, ze zastávky Hasičárna poté jede autobus do Písařova. Vystupte pokud možno na nejvyšším bodě Písařova a pokračujte vzhůru než se dostanete k velké farmě, která bude po Vaší pravici. Na silnici bude poté odbočka doleva na cestu, jenž prochází okolo ohrady. Následujte tuto cestu než dorazíte na velkou, otevřenou louku, kde uvidíte i samotnou hájenku.

Zázemí

Hájenka je plně vybavena elektřinou i pitnou vodou, má konvici, funkční záchod i kuchyni. Záchod je všem plně k dispozici, stejně jako zásoby toaletního papíru. Do kuchyně samotné má přístup hlavně organizační tým, správci a pomocný personál Larpu. Pokud budete potřebovat něco ohřát, zeptejte se prosím předtím organizátorů.

Hájenka bude mít ještě k dispozici kadibudku, která je Vám plně k dispozici. Prosím nevstupujte do prostor stodoly, která je naproti hájenky bez vědomí organizátorů.

Tento larp nemá žádnou krčmu, proto si pití i jídlo přivezte své vlastní. V Písařově není žádný velký obchod, kde byste mohli doplnit zásoby, takže si jich vezměte dostatek.

Na louce je dost místa pro všechny stany, moderní i historické. Celá louka bude rozdělena na jednotlivé tábory pro jednotlivé frakce.

Chci Vás všechny požádat, abyste tento řád dodržovali a nenarušovali jej. Je rovněž zakázáno dělat si oddělené tábořiště „mimo“ povolený prostor louky. Mimo to stavte své stany minimálně 20 kroků od samotného lesa. Ohniště si můžete udělat své vlastní po domluvě s organizátorem. Berte v potaz, že každý stan nemůže mít své ohniště, jelikož chceme louku zachovat v dobrém stavu.

Kontakt

FB: Marta Nessa Krausová – potřebuji změnit frakci, roli, jiné dotazy ohledně registrace

FB: Pepič – technická podpora, když něco nefunguje

whlarp@seznam.cz – ostatní dotazy


Do WARHAMMER larpu zbývá